مطلب طنز کارمندان و رئیس ها

شنبه 22 آبان 1395 09:56 ب.ظ

 

مطلب طنز کارمندان و رئیس ها

 • مطلب طنز کارمندان و رئیس ها

  مطلب طنز کارمندان و رئیس ها

  وقتی من مرخصی بخواهم، باید یک جلسه دلیل و توجیه بیاورم.
  وقتی رییسم به مرخصی برود، باید میرفت چون خیلی کار کرده است.

  وقتی یک روز مرخصی استعلاجی داشته باشم ، من همیشه مریض هستم.

  وقتی رییسم در مرخصی استعلاجی باشد، او حتما خیلی بیمار است.

  وقتی من کار خوبی انجام میدهم، رییسم هرگز بخاطر نمی آورد.

  وقتی من کار اشتباهی انجام دهم، رییسم هرگز فراموش نمیکند.

  وقتی من یک کاری را دیر تمام میکنم، من کند هستم.

  وقتی رییسم کار را طول دهد ، او دقیق و کامل است.

  وقتی کاری رابدون اینکه از من خواسته شود انجام دهم،من قصد دارم خودم را زرنگ جلوه دهم.

  وقتی رییسم این کار را کند ، او ابتکار عمل به خرج داده است.

  وقتی من سعی در جلب رضایت رییسم داشته باشم ، من چاپلوسم.
  وقتی رییسم ، رییسش را راضی نگه دارد ، او همکاری میکند.


برچسب ها: مطلب ، طنز ، کارمندان ، و ، رئیس ، ها ،
 

واژگونی پژو با 12 سرنشین افغان در ایرانشهر

جمعه 21 آبان 1395 09:00 ب.ظ

 

واژگونی پژو با 12 سرنشین افغان در ایرانشهر

 • واژگونی پژو با 12 سرنشین افغان در ایرانشهر

  به دلیل نبود بیمارستان در ریگان، مجروحان این حادثه به 100 کیلومتری از مرکز شهرستان اعزام شدند.

  واژگونی خودروی اتباع خارجی (افغانها) در مسیر شهرستان ریگان 12 مجروح بر جا گذاشت.

  به گزارش ایرنا، فرمانده پلیس راه ریگان - ایرانشهر گفت: خودرو پژو بامداد امروز بر اثر سرعت زیاد در 10 کیلومتری از مرکز شهرستان واژگون شد.

  سروان مهران سعیدی اظهار کرد: 12 نفر از سرنشینان این خودرو مجروح شدند که حال 2 نفر از آنان وخیم اعلام شده است.

  فرماندار ریگان گفت: با اعلام این حادثه نیروهای امدادی شهرستان به محل اعزام شدند و با 6دستگاه آمبولانس مجروحان را به بیمارستان پاستور بم منتقل کردند.

  امین باقری تصریح کرد: به دلیل نبود بیمارستان در ریگان، مجروحان این حادثه به 100 کیلومتری از مرکز شهرستان اعزام شدند.

  وی خواستار تسریع در روند ساخت بیمارستان 32 تختخوابی ریگان شد.

  ریگان سال 1386 شهرستان شد و جاده ترانزیت ریگان - چابهار از مسیرهای پرتردد استان کرمان است.

  جاده های استان کرمان محل تردد خودروهایی است که تعداد زیاد افغانهای غیرمجاز را در آنها جای داده و با سرعت بالا تردد می کنند و این اقدام موجب بروز حوادث جاده ای و مخاطره برای سایر رانندگان می شود.


برچسب ها: واژگونی ، پژو ، با ، 12 ، سرنشین ، افغان ، در ،
 

رایزنی روسیه و آمریکا برای پیشگیری از حوادث هوایی در سوریه

شنبه 15 آبان 1395 10:00 ب.ظ

 

رایزنی روسیه و آمریکا برای پیشگیری از حوادث هوایی در سوریه

 • رایزنی روسیه و آمریکا برای پیشگیری از حوادث هوایی در سوریه

  مقام های نظامی روسیه و آمریکا برای پیشگیری از حوادث ناگوار و غیرمترقبه هوایی در سوریه رایزنی کردند.

  به گزارش ایرنا، وزارت دفاع روسیه اعلام کرد: مقام های نظامی روسیه و آمریکا روز پنجشنبه در یک ارتباط ویدئویی در باره امنیت هوایی در سوریه گفت و گو و رایزنی کردند. 

  این ارتباط ویدئویی به ابتکار طرف آمریکایی انجام گرفت و نظامیان روسیه و آمریکا در خصوص تدابیر بیشتر برای امنیت پرواز هواپیماهای دو کشور در سوریه تبادل نظر کردند.

  در این گفت وگوی تلفنی تفاهم نامه همکاری روسیه و امریکا برای پیشگیری از سواح هوایی و امنیت پروازها در جریان اجرای عملیات نظامی در حریم هوایی سوریه مطرح شد. 

  دو طرف به تبادل نظر درباره رویدادها و حوادث هوایی در سوریه از زمان آخرین گفت و گوی ویدئویی خود و نیز روند اجرای تفاهم نامه همکاری دو کشور برای پیشگیری از سواح هوایی و امنیت پروازها در سوریه پرداختند.

  نظامیان روسیه و آمریکا همچنین توافق کردند به تماس های خود در چنین قالبی ادامه دهند و قرار شد کنفرانس ویدئویی بعدی نظامیان دو کشور در ماه دسامبر (ماه آینده میلادی) انجام گیرد. 

  روسیه و آمریکا در زمان حاضر با وجود اختلافات عمیق میان دو کشور در مسائل بین المللی به همکاری محدود در سوریه برای جلوگیری از وقوع حوادث با شرکت نظامیان دو کشور می پردازند.

  دو طرف در اسفند ماه سال گذشته قراردادی را برای جلوگیری از وقوع حوادث با شرکت نظامیان روس و آمریکایی در سوریه امضا کردند.

  طرف های روسیه به آمریکا پیشنهاد کرده اند که همکاری های خود را در سوریه به اجرای این قرارداد محدود نکنند و مشارکت خود را در این کشور به ویژه در مبارزه با تروریست ها گسترش دهند.

  آمریکا این پیشنهاد روسیه را رد کرده و مدعی شده است که واشنگتن به مبارزه واقعی با تروریست ها می پردازد و مسکو حمایت از حکومت سوریه را در اولویت قرار داده است.

  بسیاری از کارشناسان بر این باورند که این ادعای واشنگتن دروغین است و آمریکا و کشورهای همپیمان ضدسوری از شش سال قبل سناریوی ساقط کردن حکومت بشار اسد را با استفاده ابزاری از گروههای تروریستی تحت الحمایه خود کلید زده اند.

  کشورهای غرب به سرکردگی آمریکا از گروه های تروریستی در سوریه برای پیشبرد اهداف ژئوپلیتیک خود استفاده می کنند و برای این منظور صدها میلیون دلار هزینه کرده اند.


برچسب ها: رایزنی ، روسیه ، و ، آمریکا ، برای ، پیشگیری ، از ،
 

نیاز کاوش‌های باستانی ایران به ۶۰ میلیارد ریال اعتبار

شنبه 15 آبان 1395 09:38 ب.ظ

 

نیاز کاوش‌های باستانی ایران به ۶۰ میلیارد ریال اعتبار

 • نیاز کاوش‌های باستانی ایران به ۶۰ میلیارد ریال اعتبار
  «حمیده چوبک» از نیاز کاوش‌های باستانی کشور به ۶۰ میلیارد ریال اعتبار خبر داد و با اشاره به آغاز فصل دوم کاوش‌ها در محوطه باستانی میرک سمنان، گفت: کاوش در تپه‌های تاریخی میرک در سمنان و شناخت این میراث باستانی در مدیریت آبادی‌های کنونی و توسعه پایدار و زیرساخت‌های گردشگری تاثیرگذار است.

  ‌به گزارش ایسنا، ‌رئیس پژوهشکده باستان‌شناسی سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری کشور در بازدید از کاوش‌های در حال انجام در محوطه میرک در سمنان اظهار کرد: کاوش تپه‌های تاریخی میرک در سمنان از طرح‌های مهم باستان‌شناسی در کشور است که با تلاش‌های گروه‌های باستان شناس ایرانی و فرانسوی اطلاعات جامعی از این آثار تاریخی تاکنون به دست آمد.

  وی گفت: با همکاری مرکز مطالعات علمی فرانسه و همکاری استادان و گروه‌های باستان‌شناسی ایرانی، تاکنون مشخص شده است که قدمت تپه‌های تاریخی میرک و دلازیان بیش از ۶۵ هزار سال است.

  چوبک گفت: کاوش در تپه‌های تاریخی میرک در سمنان امکان بررسی نخستین آبادی در این منطقه در حدود ۶۵ هزار سال پیش را به پژوهشگران می‌دهد.

  وی با تاکید بر اینکه جلوگیری از حفاری‌های غیرمجاز یکی از دغدغه‌های اساسی سازمان میراث فرهنگی است، گفت: با ناآگاهی افرادی سودجو، بسیاری از آثار باستانی کشور نابود شده است.

  رئیس پژوهشکده باستان‌شناسی سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری کشور با بیان اینکه در همه نقاط کشور تخریب میراث فرهنگی و آثار تاریخی به بهانه دستیابی به اشیای عتیقه رخ می‌دهد، گفت: در استان‌های خوزستان، مازندران، کرمان و گیلان تخریب آثار تاریخی و غارت اموال فرهنگی توسط بعضی افراد سودجو نسبت به استان‌های دیگر کشور بیشتر است.

  وی افزود: برای کاوش، بررسی جزییات آثار تاریخی و باستانی نقاط مختلف کشور به منظور رونق گردشگری به ۶۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

  چوبک گفت: اعتبارات امسال پژوهشکده باستان شناسی برای بررسی آثار تاریخی کشور بیش از ۱۵ میلیارد ریال است که این رقم باید افزایش یابد.

  در دومین فصل کاوش در محوطه پارینه سنگی میرک سمنان، هیأت باستان شناسی- زمین‌شناسی ایرانی و فرانسوی تاکنون به نتایج قابل توجهی دست یافته است، این کاوش‌های باستان شناسی و نتایج آزمایش‌های گاهنگاری محوطه پارینه سنگی میرک سمنان نشانگر ۶۳ هزار ساله بودن قدیمی‌ترین لایه‌های استقراری این محوطه است.


برچسب ها: نیاز ، کاوش‌های ، باستانی ، ایران ، به ، ۶۰ ، میلیارد ،
 

نیمی از کاربران سامسونگ به تعویض گلکسی نوت 7 با آیفون فکر می‌کنند؛ آیا این آمار و ارقام واقعی است؟

یکشنبه 9 آبان 1395 10:43 ب.ظ

 

نیمی از کاربران سامسونگ به تعویض گلکسی نوت 7 با آیفون فکر می‌کنند؛ آیا این آمار و ارقام واقعی است؟

 • نیمی از کاربران سامسونگ به تعویض گلکسی نوت 7 با آیفون فکر می‌کنند؛ آیا این آمار و ارقام واقعی است؟

  با وجود اینکه گلکسی نوت 7 (Galaxy Note 7) به پایان عمر خود رسیده است، اما گویا قرار نیست اخبار و شایعات دست از سر این گوشی بردارد. شرکت سامسونگ به تازگی بیانیه‌ای منتشر کرده و در آن خبر از ایجاد «تغییرات قابل توجه» در زمینه تضمین کیفیت محصولاتش داده است. از سوی دیگر، شرکت BayStreet نتایج یک نظرسنجی را منتشر کرده که می‌گوید 70 درصد از صاحبان نوت 7، قصد تعویض گلکسی نوت 7 با آیفون را دارند. با این حال، نظرسنجی دیگری توسط شرکتی تحقیقاتی به نام IDC از کاربران انجام گرفته که نتایج آن کمی متفاوت است.

  IDC می‌گوید این نظرسنجی را در روزهای 26 و 27 مهرماه -درست 4 روز پس از اعلام رسمی سامسونگ مبنی بر خداحافظی با گلکسی نوت 7 – و بین 3 گروه مختلف از صاحبان گوشی‌های هوشمند انجام داده است. این افراد یا کسانی بودند که قبلا از گوشی‌های سامسونگ استفاده می‌کردند (347 نفر) و یا تا به حال گوشی‌هایی با برند سامسونگ نداشته‌اند (228 نفر). در این بین، 24 نفر هم بودند که گلکسی نوت 7 داشتند.

  آیا آمار و ارقام میزان تمایل کاربران به تعویض گلکسی نوت 7 با آیفون ، ساختگی است؟

  نتایج این تحقیق نشان می‌دهد که نیمی از آن 24 نفر، قصد تعویض گلکسی نوت 7 با آیفون اپل (به جای استفاده از یک گوشی دیگر با برند سامسونگ) را دارند و تنها  17% از این افراد دوست دارند از یکی دیگر از محصولات سامسونگ به جای گوشی معیوب خود استفاده کنند. اما 24 نفر، نمونه‌ی خیلی کمی از صاحبان چندصد هزار نفری گلکسی نوت 7 است. بنابراین، نتایج این تحقیق نمی‌تواند به همه آنها تعمیم داده شود. گفتن این جمله که «نیمی از صاحبان نوت 7 قصد تعویض گلکسی نوت 7 با آیفون را دارند»، در واقع تعداد قابل توجهی از کاربران را در ذهن شنونده به تصویر می‌کشد، در حالی که این تعداد تنها 12 نفر است.

  تعویض گلکسی نوت 7 با آیفون ؛ آیا آمار و ارقام ساختگی است؟

  آنتونی اسکارسلا (Anthony Scarsella)، مدیر تحقیقاتی شرکت IDC، اعتقاد دارد که اگر گلکسی اس 8 (Galaxy S) عرضه موفقی داشته باشد، مشتریان به سرعت حوادث و اتفاقات تلخ گلکسی نوت 7 را فراموش خواهند کرد. با این که ضرر و زیان سامسونگ در اثر این اتفاقات میلیاردها دلار تخمین زده شده، اما گلکسی اس 8 می‌تواند به سرعت این ضرر و زیان را جبران کند. سامسونگ از هم‌اکنون تبلیغات در خصوص این گوشی جدید را آغاز کرده و اخیرا نحوه ساخت و تست گلکسی اس 8 را شرح داده است. اما باید صبر کرد و دید که آیا سامسونگ می‌تواند با تولید گوشی جدید خود، اوضاع به هم ریخته‌اش را سر و سامان دهد یا خیر.


برچسب ها: نیمی ، از ، کاربران ، سامسونگ ، به ، تعویض ، گلکسی ،
 

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic